Вісточка від випускників 2015 року

2015-10-30

/Files/images/випуск 2015.jpg

/Files/images/23221.jpgШановні мої учителі!

За 11 років навчання в школі, я дуже звикла до Вас. Завжди цінувала і цінуватиму чуйних, добрих, благородних людей, кваліфікованих і досвічених учителів школи №20. Мені часто бракує Вашої мудрої поради, надійної підтримки. Завдяки Вам, мої вчителі, я отримала міцні знання, змогла розкрити свої здібності і таланти. Низький Вам уклін за вашу любов, працьовитість, терпіння.

Бажаю Вам міцного здоров'я, оптимізму, благополуччя та успіхів у нелегкій, але такій важливій педагогічній професій.

З повагою та любов'ю!

Настя Ганжук

/Files/images/5655655525222.jpg

Я, Романюк Ірина, студентка І курсумедичного факультету №1 Національного медичного університету ім.О.Богомольця. Щиро дякую всім вчителям, а особливо вчителям біології, хімії, математики, історії, вчителям мовникам, адже Ваша праця допомогла мені добре здати ЗНО і поступити у той ВУЗ, про який мріяла.

Дорогі вчителі, Ви прищепили мені любов до знань, навчили бути впевненою,сміливою.

Знання і вміння, отримані в школі, допомагають в університеті. Я - староста групи. Вчитись важко, але цікаво. Часто згадую м.Луцьк і школу №20.

До зустрічі!

/Files/images/5565655.pngРідна моя, 20-та школо!

Хочу подякувати Тобі насамперед за те, що виховала із мене сильну та неповторну особистість. За вивчені поняття, за отримані враження, за феєричні та неповторні події, за нових товаришів, за самореалізацію, самовдосконалення, за кращі роки мого юного життя.

Хочеться висловити величезні слова подяки всім викладачам, які дали мені цінний багаж знань, якісну освіту.

Вони завжди вміли дати хорошу та слушну пораду, ніколи не відмовляли у допомозі, та й врешті-решт, були найкращими друзями.

Дякую також всім працівникам школи, які піклувалися про мене, намагалися зробити життя у школі приємним, затишним та неповторним!

Коцюба Владлена

/Files/images/565895859.png

Упродовж усього навчання у школі я ніколи не була ідеальною ученицею. Напевно, кожен із учителів зараз згадав мої погрішності, яких за весь час було немало. Я висловлюю величезну вдячність усім Вам за терпіння й розуміння, особливо тим, з ким довелося співпрацювати ще й за межами уроків. З Вашою допомогою я стала студенткою факультету біотехнології та біотехніки найкращого технічного ВНЗ України – НТУУ «КПІ», про що мріяла останні роки. Мені подобаються предмети, процес навчання, одногрупники й викладачі. Я почала працювати у студентському журналі, і зовсім скоро в мене буде своя колонка в ньому. Поки проблем з навчанням не виникає (надіюся, це «поки» затягнеться), тому, можливо, після цього семестру в мене буде підвищена стипендія.

Я з величезним задоволенням приходитиму до Вас у школу, коли буду в Луцьку. Отож бажаю Вам сил та натхнення в роботі, адже кожен з Вас тим чи іншим чином впливає на наше майбутнє!

Кононеко Христина

/Files/images/789945456.jpg

Доброго дня, моя рідна 20-та школо!

Хочу висловити свою величезну вдячність усьому колективу школи №20, на чолі з її чудовим керівником Коляно Валентином Юрійовичем. Не можу не захоплюватися Вашою відданістю обраній справі.

Пройшов рік, а я і досі зі сльозами на очах, і з трепетом у серці, згадую той спекотний, вересневий день, коли для нас – мене і мого 11-А класу(нині вже учнів 12-А класу) розпочався останній навчальний рік. Низько вклоняюся і хочу віддати належне людям, які всі ці дні знаходилися поряд з нами. Скільки сил і терпіння! Скільки учнів! І кожен зі своїми проблемами і болем! Але не дивлячись ні на що, Ви всім приділяли необхідну увагу.

Ще тільки вчора я вкладала частинку себе у кожне дійство шкільних вечорів, старалася гідно нести звання президента школи. А сьогодні у мене кожен день репетиції на сцені, запис відеоробіт, вдосконалення власної вимови.

Ще тільки вчора я була ученицею моєї рідної школи, а сьогодні я з гордістю можу сказати, що є студенткою Київського національного університету культури і мистецтв,по спеціальності тележурналіст, диктор, телеведучий. Безмежно завдячую саме шкільним учителям.

Особливе спасибі Вам, Таміло Павлівно. Ви стали опорою, вірним і надійним другом…Ви допомагали мені рости і розумнішати. Ви вчили думати, відповідати не тільки біля дошки, але і за свої вчинки, і ніколи не забувати про те, ким я є.

Я не обіцяю, що не буду робити помилок в словах і рішеннях, я не обіцяю, що буду прославленою і великою, але я буду завжди пам'ятати Ваші уроки добра, справедливості, толерантності, чесності.

Гущик Олена

Кiлькiсть переглядiв: 311

Коментарi